שירות החלפת גלגל

גם אתם מפחדים לחפוף את השיער במקלחת ?

מרגישים שהשיער שלכם הולך ונהיה דליל מיום ליום ?

התחלתם לראות סימנים של הקרחה ? גם אתם סובלים משירות החלפת גלגל ?

עשיתם משהו כדי למנוע שירות החלפת גלגל ? זה עזר לכם ?


flickr.com


שירות החלפת גלגל, אף אחד לא ימלט מזה ...

כולנו מתבגרים ומזדקנים עם השנים, אצל כולנו מופיעות תופעות כאלו ואחרות שלא תמיד טוב ונוח לנו איתם, אבל מה לעשות ? הם כאן, והם לא הולכות לשום מקום. אם ניקח לדוגמא עניין של שירות החלפת גלגל, יש שמכנים את התופעה שיער דליל, או אלו שמעיזים יותר, יקראו לזה הקרחה.

דבר ראשון, נקדים ונאמר ששירות החלפת גלגל היא לא מילה גסה, וכמובן שאין לנו סיבה לחשוש ממנה. ברוב המקרים שירות החלפת גלגל היא עניין של גיל. כלומר, השנים חולפות להן ואנחנו מתבגרים, וכמו כל חלק בגוף שלנו שנותן את אותותיו , גם השיער שלנו נעשה דליל ומתחיל לנשור עם השנים.

יש כאלו שיש להם שיער מלא, ואצלם ההקרחה תבוא בשלב מאוחר מאוד, ומן העבר בשני, ישנם כאלו שכבר בצעירותם סבלו משיער דליל, עד כדי כך שבכל מקלחת היה נדמה להם, שהם מאבדים עוד חלק מהשיעור שלהם, כמובן שלא כך היה הדבר, אבל ניתן לומר שהם סבלו משיער דליל שנושר בקלות.

למה פשוט לא לקבל את הדברים כמו שהם ?

במרוצת השנים, חוקרים פיתחו כל מיני תרופות קסם, ויצרני הטואלט סיפקו לנו כל מיני סוגים של שמפו ומרככי שיער שאומרים היו לשמור לנו על השיער. כמובן שתרופות פלא אלו, לא באמת עזרו. ושיער שסבל מנטייה להקרחה, לא נהיה פתאום שיער חי ומלא.

שירות החלפת גלגל, אף אחד לא ימלט מזה ...

אולי ניתן לומר, שמי שהשכיל להשלים עם העובדה הזו, הפך לעצמו את החיים לקלים יותר, פשוט להשלים עם העובדה שאלו הם החיים, ואדם מתבגר משנה לשנה,ונשירת שיער היא חלק מהחיים, ואין הרבה מה לעשות בנידון. השתלות שיער למיניהם גם פקדו את השוק והצליחו לשווק את עצמם טוב מאוד, אבל הם לא הוכיחו את עצמם בתור כאלה שיכולים לתת מענה להקרחה ונשירת שיער.